U ponedeljak, 27. novembra 2017. godine na našem fakultetu održana je međunarodna naučna konferencija pod nazivom “Europe and Asia: Economic integration prospects”.

U radu Konferencije učestvovali su naučnici, istraživači i univerzitetski profesori Rusije, Poljske, Francuske, Turske, Srbije i zemalja iz okruženja.

Cilj Konferencije bio je da okupi naučnike, istraživače i kreatore ekonomske politike iz različitih zemalja i da obezbedi naučno-stručnu podlogu za delotvorno identifikovanje rešenja i izazova ekonomskih integracija.

Konferenciju su otvorili predsednik Fakulteta emeritus prof. dr Hasan Hanić i predsednik Organizacionog odbora konferencije dr Darko Vuković.

Izjave učesnika Konferencije možete pogledati na linku:

27 11 KonferencijaEmeritus prof. dr Hasan Hanic, predsednik Fakulteta 27 11 Konferencija 2Dr Darko Vukovic, predsednik Organizacionog odbora 27 11 Mustafa OzerMustafa Özer, Anadolu University, Turkey

27 11 Viola LarionovaViola Larionova, Ural Federal University, Russia 27 11 Lana Kordic i J. ViskovicLana Kordić i Josip Visković, Ekonomski fakultet, Split, Republika Hrvatska 27 11 Adam BalcerzakAdam Balcerzak, Nicolaus Copernicus, Poland

27 11 Jovana ZugicJovana Žugić, doktorand Beogradske bankarske akademije GR3A3313Milica Bugarčić, doktorand Beogradske bankarske akademije