Beogradska bankarska akademija uspešno sarađuje sa državnim Univerzitetom primenjenih nauka u Frankfurtu - Fakultetom za biznis i pravo. Naši studenti imaju mogućnost da provedu jedan semestar na razmeni u Frankfurtu, slušaju nastavu i polažu ispite na engleskom jeziku. Svi ostareni ESPB se priznaju.Utisci studenata koji se već učestvovali u ovom programu razmene su izuzetno pozitivni. Boravak u Frankfurtu je doprineo kako njihovom ličnom razvoju, tako i sticanju novih znanja i veština. Od posebnog značaja je međunarodno okruženje ovog vodećeg nemačkog univerziteta u kome student može da stekne nove kontakte i iskustva i time ojača svoj potencijal za razvoj profesionalne karijere.

Za više informacija kontaktirati Dekana, prof. Hasana Hanića (hasan.hanic@bba.edu.rs) ili prof. Mališu Đukića (malisa.djukic@bba.edu.rs).

Više informacija o Univerzitetu u Frankfurtu na adresi:

www.frankfurt-university.de/english/the-university